Prostata - Potence - Libido

POTENCIA LIBIDO
PROSTATA
Směs Macy, Tribulusu, Serenoi, Gravioly a Ženšenu, která pomáha při problémech s močovými cestami, prostatou, potencí a libidem což přispívá ke zvýšení pohlavní aktivity.
První doplněk stravy s vědecky vyvinutým složením - 60 kapslí - 30 denní kúra (2ks denně)
Kód zboží: 13
Skladem: 
Skladom
  • Unikátní směs vysoce účinných látek
  • Podporuje a udržuje správnou funkci prostaty a močových cest
  • Zvyšuje libido mužů i žen
  • Zlepšuje potenci a mužskou výkonnost
  • Působí preventivně proti vzniku rakoviny prostaty
  • Přírodní složení
Pôvodná cena: 
690.00 Kč
535.00 Kč
Popis produktu: 

Řeřicha Peruánská (Maca) - přezdívaná jako "Andská viagra" bylinné medicíny. Zajišťuje účinnou péči o Vaši prostatu a zvyšuje "mužskou kondici".

Ženšen korejský - je nejsilnějším posilujícím prostředkem v asijské medicíně který pomáhá zmírňovat problémy s močovým ústrojím zvyšuje pohlavní aktivitu, mobilitu spermií a napomáhá při problémech s erektilní dysfunkcí.

Graviola - Annona Šupinatá - příznivě ovlivňuje srdečně cévní soustavu, snižuje krevní tlak, prospívá pacientům s onkologickým onemocněním je mimořádně účinná proti rakovině prostaty.

Serenoa plazivá - má léčivé účinky na prostatu a močové cesty. Během studií se prokázalo, že aktivní složky rostliny pomáhají snižovat příznaky zvětšené prostaty (hyperplazie) a také při léčbě patologie prostaty.

Kotvičník Zemní (Tribulus Terrestris) - příznivě ovlivňuje normální hladinu mužského pohlavního hormonu a tím zvyšuje potenci a libido. Kromě pohlavní soustavy kotvičník zlepšuje i tu močovou a přispívá ke správnému fungování prostaty, působí močopudně, díky čemuž jsou močové cesty lépe pročištěné.

Zinek - Zvyšuje tvorbu testosteronu a spermií u mužů, je významnou podpůrnou složkou, která ovlivňuje vzrušení a kvalitu ztopoření.

Zdravá prostata je velmi důležitou součástí fyzického a psychického zdraví muže, prokázal se významný vztah mezi vyšším stupněm prostatických obtíží a jeho dopadem na potenci a tím pádem i na kvalitu pohlavního života. Libido je přirozenou součástí každého muže a také ženy. Na jeho funkci mají vliv hormony a činnost hormonální soustavy, je tedy zcela přirozené, že časem je sníženo, protože věkem klesá tvorba mužských a ženských hormonů.
Total Vital Max-Prostata-Potence-Libido je doplněk stravy obsahující unikátní směs Macy, Tribulusu, Serenoi, Gravioly a Ženšenu, která může napomáhat při problémech s močovými cestami, prostatou, potencí a libidem což přispívá ke zvýšení pohlavní aktivity. Složky Total Vital Maxu pomáhají zmírňovat problémy s močovým ústrojím a působí preventivně proti vzniku rakoviny prostaty. Obsahují jedinečný a čistě přírodní zdroj všech potřebných složek na lepší prokrvení pohlavního orgánu, pro zdravou mužskou prostatu a excelentní potenci.

Balení:

Počet kapslí v balení: 60 ks.

Dávkování:

2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Seznam zdravotních tvrzení, které se mohou uvádět, jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách a následných novelizací.
 
 

Složení: 

Výrobek není určen jako Lék.
Doporučte se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Komentáře

Koupila jsem manželovi a spokojený jsme, děkujeme .

Po prvním balení pozoruji mírné zlepšení. Určitě budou pokračovat.

Po dvou týdnech užívání se mi zlepšily problémy s nočním močením. V intimní oblasti jsem nečekal žádné zázraky ale musím říct i tam cítím mírné zlepšení navzdory mému věku. Jsem spokojený a zakoupil jsem další balení.

Snědl jsem 1 balení a zatím nic moc, ještě vyzkouším jedno a uvidím.

Beru 3 týdny a jsem velmi spokojen. Ale zdá se mi, že to má větší účinky na potenci jako na prostatu.

Dobrý den, doporučuji všem - včetně mužům vyššího věku, jako jsem já. I v mých letech jsem to ještě nezabalil, není problém si pomoci tabletou.

Váhal jsem. Všude po webu se to hemží reklamami a zavádějícími "zaručenými" zkušenostmi, poradit se člověk víceméně nemá kde. Ne že bych měl akutní problém, chtěl jsem dopřát dotyčné více potěšení ... nakonec se podařilo, Děkuji.

Přidat nové hodnocení

7 + 9 =